Viacdňové zájazdy pre skupiny

Terezín – Praha – Karlštejn

Termín:

ľubovoľný

Odchod:

V ranných hodinách

Program zájazdu:

1.deň:

Odchod z Bratislavy v raňajších hodinách. Príchod do Terezínu – českého opevneného mesta neskôr používaného ako väzenie, kde okrem iných väznili aj Gavrilo Principa, ktorý spáchal atentát na rakúskeho následníka trónu Františka Ferdinanda a jeho manželku. Počas 2. svetovej vojny bolo používané ako koncentračný tábor. Navštívime aj neďaleké židovské múzeum. Následne sa presunieme do Prahy. Nocľah.

2.deň:

Po raňajkách sa presunieme na Petřínsku rozhlednu, kde sa môžete pokochať výhľadom na stovežatú Prahu. Odtiaľ sa pozemnou lanovkou presunieme do centra Prahy, prejdeme po Karlovom moste a zamierime na Staromestské námestie, kde si pozrieme aj známy Pražský orloj, Týnsky chrám a Kostol svätého Mikuláša. Takisto si pozrieme aj Pražský hrad, katedrálu svätého Víta a prejdeme sa Zlatou uličkou. Potom sa presunieme do hotela.

3.deň:

Po raňajkách sa presunieme na hrad Karlštejn – preslávený najmä vďaka filmu Noc na Karlštejne, kde si pozrieme súkromné a reprezentačné priestory Karola IV., ktorý ho dal vybudovať. Po prehliadke návrat do Bratislavy. Príchod do Bratislavy v podvečerných hodinách.

Cena:

V prípade záujmu Vám radi vypracujeme cenovú ponuku


Objednaj